2018.02.24_pozycje_stojace_plakat_www.jpgKochani
Zapraszam Was na 4-ro godzinne warsztaty jogi dotyczących ugruntowania w pozycjach stojących.

W pierwszej części warsztatów skupimy się właśnie na pozycjach stojących - element Ziemi -ugruntowanie. Pozycje stojące wzmacniają ciało i zwiększają jego elastyczność. Pomagają również zwiększyć świadomość postawy ciała i pobudzają cały organizm.
W drugiej części skupimy się na oddechu w jodze - Pranajamie.
W praktyce jogi pranajama to technika opanowania oddechu, mająca na celu jego maksymalne spowolnienie i zrytmizowanie. Oddech podzielony jest na trzy fazy: puraka (głęboki wdech), rećaka (wydech) oraz kumbhaka (wstrzymanie oddechu po wdechu lub wydechu).
Prowadząca warsztaty:
Certyfikowany nauczyciel Jogi wg metody B.K.S. Iyengara -
Magdalena Heluszka - Terapeutyczna Szkoła Jogi.
O mnie:

Plan :
10.00 - 12.30 - praktyka asan,
12.30 - 13.00 - przerwa
13.00 - 14.00 - pranajama

koszt: 60 zł. - płatna przy rezerwacji miesca.
Zapisy i informacje: